Potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń 501 840 032

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej pomocy lekarza
w Twoim domu, hotelu czy biurze, zadzwoń do nas

501 840 032

Dojazd do domu pacjenta na terenie wszystkich miast województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego.

Odtrucie alkoholowe Śląsk

Pierwszym krokiem, na który musi się zdecydować każda osoba chcąca wyjść z alkoholizmu jest przejście detoksu alkoholowego. Odtrucie trwa około dziesięciu dni i koniecznie musi odbywać się pod kontrolą lekarza specjalisty. Podczas detoksu alkoholowego zostaje przerwany ciąg alkoholowy. Równowaga wodno-elektrolitowa zostaje przywrócona, a organizm pacjenta oczyszczony z toksyn. Odtruciu alkoholowemu towarzyszy szereg nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak bóle głowy, zawroty, wymioty, biegunka, kołatanie serca, lęk, bezsenność. Dlatego tak ważne jest, by lekarz kontrolował proces detoksu.

Odtrucie alkoholowe mogą odbywać się w ośrodku leczenia uzależnień lub szpitalu. Alternatywą jest odtrucie alkoholowe w domu. Wizyty domowe redukują stres, który często towarzyszy pacjentom. Mogą oni przejść odtrucie alkoholowe w znajomym im otoczeniu, pod opieką rodziny.

Lekarz świadczy usługę odtrucia alkoholowego na terenie Śląska. p>

Jeśli zmagasz się z alkoholizmem lub problem ten dotyczy kogoś z Twoich bliskich, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy pełną dyskrecję i wyrozumiałość.

Polecam: Fizjoterapia Kraków | Podolog Kraków | Dietetyk Kraków | Trycholog Kraków