ODTRUCIE ALKOHOLOWE ŚLĄSK

Pierwszym krokiem, na który musi się zdecydować każda osoba chcąca wyjść z alkoholizmu jest przejście detoksu alkoholowego. Odtrucie trwa około dziesięciu dni i koniecznie musi odbywać się pod kontrolą lekarza specjalisty. Podczas detoksu alkoholowego zostaje przerwany ciąg alkoholowy. Równowaga wodno-elektrolitowa zostaje przywrócona, a organizm pacjenta oczyszczony z toksyn. Odtruciu alkoholowemu towarzyszy szereg nieprzyjemnych skutków ubocznych, takich jak bóle głowy, zawroty, wymioty, biegunka, kołatanie serca, lęk, bezsenność. Dlatego tak ważne jest, by lekarz kontrolował proces detoksu.

Odtrucie alkoholowe mogą odbywać się w ośrodku leczenia uzależnień lub szpitalu. Alternatywą jest odtrucie alkoholowe w domu. Wizyty domowe redukują stres, który często towarzyszy pacjentom. Mogą oni przejść odtrucie alkoholowe w znajomym im otoczeniu, pod opieką rodziny.

Lekarz świadczy usługę odtrucia alkoholowego na terenie Śląska. p>

Jeśli zmagasz się z alkoholizmem lub problem ten dotyczy kogoś z Twoich bliskich, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy pełną dyskrecję i wyrozumiałość.